Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Banka roku 2009

Banka roku 2009

Bankou roku 2009 se stala Česká spořitelna. Česká spořitelna je v současnosti největší bankou v naší zemi, co se počtu klientů týká. Svou tradicí sahá až do roku 1825, kdy byla založena první právní předchůdkyně této významné instituce.

Důvody ocenění Banka roku 2009

Titul Banka roku 2009, který patří České spořitelně, je velmi významným oceněním, které uděluje Fincentrum každý rok na základě oceňování služeb a produktů všech bank působících v naší zemi. Hlavní kritérium, od kterého se ocenění Banka roku 2009 odvíjí je bezesporu zaměření bank na drobnou klientelu, tedy běžného uživatele. I z toho důvodu jsou některé instituce s bankovní licencí ze soutěže předem vyřazeny, jelikož tento segment zákazníků vůbec neobsluhují.

Rozhodnutí o vítězi Banka roku 2009

Každý rok o vítězi soutěže Banka roku, tedy i pro Banka roku 2009, rozhoduje odborná porota. Celá soutěž má hned 12 kategorií, z nichž nejvýznamnější jsou právě Banka roku, Nejdůvěryhodnější banka roku, Nejdynamičtější banka roku a Bankéř roku. Česká spořitelna v roce 2009 získala tituly hned ve třech z těchto 4 kategoriích. Vyhrála od odborné poroty Banku roku 2009, podle veřejného mínění je i Nejdůvěryhodnější banka roku 2009 a bankéři navíc zvolili generálního ředitele České spořitelny Bankéřem roku 2009.

Kdo rozhoduje o Bance roku 2009

Rozhodování je na odborné porotě, kterou tvoří zhruba 50 členů. Jde především o odborníky z finanční oblasti, bankovnictví, ale i státní správy či akademické půdy. Žádný s porotců není zaměstnán ani jednotlivě zainteresován na výsledních a vyhodnocování ankety. Vše probíhá korespondenční formou včetně nezbytného notářského dohledu. Výsledky soutěže Banka roku 2009 jsou tak transparentní a s vysokou mírou důvěryhodnosti.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Podobné články

Zrušení penzijního připojištění

Zrušení penzijního připojištění je relativně choulostivá záležitost. Výhodnost tohoto druhu spoření je...

Penzijní fondy, co to je?

Skrze penzijní fondy poskytují finanční instituce populární produkt - penzijní připojištění. Penzijní fondy jsou akciovými společnostmi, které spravují peníz...

Přerušení penzijního připojištění

Často se stane, že člověk je v určité životní situaci a nemá možnost aktuálně platit své penzijní připojištění. Avšak je si vědom faktu, že penzijní připojiš...

Co to je penzijní fond?

Penzijní fond je právnickou osobou se sídlem na území naší země, která provozuje penzijní připojištění podle ...

Penzijní fondy porovnání 2010

Finanční krize zasáhla penzijní fondy velmi silně. V roce 2008 většina z nich své klienty příliš nepotěšila (viz tabulka). Rok 2009 byl ve v...

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.