Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní pojištění AXA

Penzijní pojištění AXA

Velká mezinárodní bankovní instituce AXA nabízí penzijní pojištění, které patří k nejlepší a nejoblíbenějším na našem trhu. Klienti penzijního fondu AXA mají hned několik výhod, které u konkurence nejsou vždy pravidlem. AXA připisuje svým klientům tradičně nadstandardní výnosy z vkladů a připsané státní podpory. Potencionální klienty láká i na jednorázový bonus v hodnotě až 500Kč pro nové účastníky penzijního pojištění nebo pro ty, kteří se rozhodnou své penzijní pojištění převést pod penzijní fond AXA. Velikost bonusu je rovna polovině měsíčního vkladu (do výše 500Kč, který klienti získají za pravidelný vklad 1000Kč měsíčně alespoň po dobu jednoho roku).

Pro členy AXA Clubu je připravena také výhoda v připisování finančních prostředků za používání platební AXA karty - 1% z plateb.

Ke svému účtu v penzijním fondu mohou klienti AXA přistupovat také přes internet, což může být velmi příjemné pro ty, kteří mají rádi své peníze pod kontrolou a vždy na dohled.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.