Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní pojištění České pojišťovny

Penzijní pojištění České pojišťovny

Prostřednictvím svých penzijních fondů nabízí Česká pojišťovna velmi oblíbený a neméně výhodný produkt - penzijní pojištění. Jde o standardní, legislativně zavedenou formu tohoto produktu. Díky státním příspěvkům (až 1800Kč ročně), odpisům z daní (až 1800Kč) a relativně vysokým výnosům (před hospodářskou krizí 3% i více), jde o zdaleka nejvýhodnější způsob spoření na stáří.

Česká pojišťovna nabízí klientům, kteří penzijní pojištění využijí, i další bonus - slevu na úrazovém pojištění BONUS. Tato sleva činí 15% ze standardního pojištění, a tak jde o další možnou výhodu pro ty, kteří hledají nejen spoření, ale i pojištění.

V současné době se výnosy z vkladů v penzijních fondech pohybují spíše okolo nuly, ale klient penzijního pojištění má ze zákona zajištěno, že nikdy o své peníze nepřijde - nemůže mu být připsán záporný úrok a v případě ukončení fungování jeho penzijního fondu přecházejí veškeré jeho naspořené peníze včetně výnosů a státních příspěvků pod jiný penzijní fond.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.