Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní pojištění ČSOB

Penzijní pojištění ČSOB

ČSOB, jedna z největších bank na našem trhu, poskytuje svým klientům velmi zajímavou formu penzijního pojištění. Tradičně je v tomto produktu výhoda ve státních příspěvcích (až 1800Kč ročně) a slevě na dani (také až 1800Kč ročně). V kombinaci se životním pojištěním může sleva na dani činit až 3600Kč, takže můžete ročně získat od státu až 5400Kč. Kromě toho také klienti získávají klasický úrok z vkladů, který se v posledních letech velmi snížil, ale před ekonomickou krizí dosahoval více než tří procent.

ČSOB nabízí ke svému penzijnímu pojištění i řadu výhod - pětiprocentní sleva na pojistném ČSOB Pojišťovny, nebo sedmiprocentní slevy na zájezdy cestovní kanceláře ČEDOK.

ČSOB dokonce nabízí penzijní fondy dva. Jeden je zaměřen na co nejvyšší zhodnocení vkladů klientů po co nejdelší dobu (delší než 15 let). Jde o fond Progres. Druhý je fond Stabilita, který se snaží připisovat co nejstabilnější úroky a minimalizovat investiční rizika. Jde o produkt určený převážně na kratší období (kratší než 15 let) a je tedy vhodný pro osoby starší 45 let.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.