Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní pojištění ING

Penzijní pojištění ING

ING nabízí jako jedna z mnoha institucí penzijní pojištění - nejvýhodnější nástroj pro spoření financí na stáří. Jde o dlouhodobý způsob spoření, u kterého i s relativně nízkými měsíčními vklady dosáhnete za několik desítek let toho, k čemu tento produkt slouží - spokojeného, důstojného a bohatě prožitého stáří.

Penzijní fond ING funguje přesně z tohoto důvodu a samozřejmě čerpá i ostatní výhody, které z penzijního pojištění teprve tvoří nepřekonatelný způsob spoření financí. Jde o jistotu, která je dána zakotvením produktu v zákonu a dohledem České národní banky. Dále jde o státní příspěvky - až 150Kč měsíčně při vkladu 500Kč měsíčně či více, což činí až 1800Kč ročně (to je výborných 30%). Pro ty, kteří spoří ještě více, než 500Kč měsíčně, je zase připraven další bonus - snížení daně z příjmu, která může činit až úsporu 1800Kč ročně (při vkladu 1500Kč měsíčně a výše).

Způsobů vyplacení penze je hned několik (výsluhová, invalidní, starobní,…), ale pro ničím neomezené a plné čerpání prostředků ve stáří platí podmínka spoření alespoň 5 let a dosažení 60 let věku.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.