Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní připojištění ING

Penzijní připojištění ING

Jak už samotný název napovídá, tak za Penzijním připojištěním ING stojí Penzijní fond ING. Jeho vlastníkem je mezinárodní finanční skupina ING. ING se v devadesátých letech rozhodla expandovat i na český trh a získala si zde velmi zajímavou pozici. Tato skupina dává jistotu všem zájemcům, že jejich peníze budou v bezpečí, neboť se jedná o jednoho ze světových obrů, kteří své pobočky nenechají padnout. Český penzijní fond ING spravuje přes 22 miliard korun a jeho členem je více než 450 tisíc obyvatel.

Výhody ING připojištění

Penzijní připojištění u ING nabízí celou řadu výhod. Nejprve je zapotřebí říci, že se jedná o velmi výnosné spoření. Penzijní připojištění ING patří dlouhodobě mezi nejvýnosnější připojištění a pojištěncům byl vyjma roku 2008 vždy připsán úrok v rozmezí od 3,5 % do 2,5 %. To vše z něho dělá velmi přitažlivý druh spoření, které každý rok využije dalších 20 tisíc obyvatel. Pouze v roce 2008 zaznamenalo penzijní připojištění slabé zhodnocení. Avšak to bylo zapříčiněno finanční krizí, která postihla i všechny ostatní penzijní fondy. Pro rok 2009 odhadují ekonomové, že si klienti připíší 1 % výnos.

Kromě dlouhodobě dobrého výnosu však mohou klienti využít služeb jedné z největších pojišťoven světa, jež má mnoho zkušeností s podnikatelskými subjekty. Svým pojištěncům nabízí zajímavé penzijní plány se sedmi výplatními scénáři důchodové penze.

Bonus

Penzijní připojištění ING

Ve snaze zvýhodnit klienty penzijního připojištění přišlo ING se zajímavým bonusem. Svým pojištěncům nabízí možnost ING věrnostní karty, jejímž užíváním si mohou přispívat na penzijní připojištění. Princip je úplně jednoduchý. Z každého nákupu, který je hrazen kreditní kartou, odchází na penzijní účet příspěvek ve výši 1% nákupu. Karta je první rok zcela zdarma a další roky je podmíněna intenzitou využívání. Samozřejmostí je možnost online přístupu k penzijními účtu a jeho průběžné sledování.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.