Státní příspěvek - tabulka státních příspěvků
Daňové úlevy - odpočet daně

Penzijní připojištění srovnání

Penzijní připojištění - srovnání

Srovnání penzijního připojištění je velmi užitečným online nástrojem, kde každý může velice snadno zjistit, který penzijní fond je aktuálně nejvýnosnější. Každý totiž jinak hospodaří a svým klientům nabízí rozdílné garance či rizikové přirážky. Tím se může klient podle výnosu posledních let rozhodnout, který fond je pro něj nejzajímavější, a který nejvíce kopíruje jeho požadavky.

Srovnání podle výnosnosti

Jméno fonduZhodnocení za rok 2005Zhodnocení za rok 2006Zhodnocení za rok 2007Zhodnocení za rok 2008
AEGON PF  4,5%3,5%
Allianz PF3%3,11%3,05%3%
PF České spořitelny4,03%3,04%3,07%0,4%
PF Komerční banky4%3%2,33%0,58%
ČSOB PF Stabilita4%2,75%2,4%0,05%
ČSOB PF Progres5%2,3%2,4%0,02%
Generali PF3,8%3,74%4,1%2%
AXA PF3,74%2,5%2,2%0%
PF České pojišťovny3,8%3,3%2,4%0,4%
ING PF4,2%3,6%2,5%0,04%

Rychlé a snadné porovnání penzijního připojištění

Celý systém funguje na jasně stanovených pravidlech. Uživatel pouze zadá svůj věk a příspěvek, který plánuje měsíčně do penzijního připojištění vkládat. Srovnání penzijního připojištění je pak během okamžiku předvedeno. Uživatel přesně ví, který fond je pro něj aktuálně nejvýnosnější, zda mu poskytuje nějaký bonus a hlavně jasně vidí, kolik bude výsledná částka v době, kdy půjde řádně do důchodu. To velmi usnadní představu každému, kdo se rozhoduje ve velikosti částky, kterou chce do fondu měsíčně posílat.

Různé varianty a porovnání

Penzijní připojištění - srovnání

Díky propracovanému systému srovnání penzijního připojištění má každý možnost si velmi variantně propočítat, kolik musí platit, aby v době odchodu do důchodu měl naspořenou požadovanou částku. Anebo naopak, kolik bude mít na konci spoření na účtu penzijního připojištění uloženo, když bude měsíčně danou částkou od nynější doby přispívat. Vše velmi jasně a přehledně. Srovnání penzijního připojištění velmi usnadňuje práci při rozhodování a pomůže všechny druhy penzijních fondů navzájem porovnat. Rychle, snadno a efektivně tak pomáhá srovnání penzijního připojištění jak nerozhodnutým klientům, tak i osobám hledajícím detailní informace o jednotlivých penzijních fondech.

Srovnání penzijního připojištění informuje

Navíc online srovnání penzijního připojištění informuje v základním přehledu o jednotlivých penzijních fondech a jejich vlastnostech. Jakou dobu fungují, jaké mají průměrné výnosy a jak jsou u občanů České republiky oblíbené. Vše jasně a přehledně.

!! Rychlé porovnání penzijních fondů !!

Aktuální finanční dění

17.6.2011 - Penzijní fondy srovnání

Hledáte penzijní fondy? Tak se podívejte na penzijní fondy srovnání. Přehledné srovnání všech fondů penzijního připojištění v ČR. Základní tabulka kde jsou uvedeny výnosy.